HOME WEB-SITE

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

SAN MARINO, Imola

In jos 
AutorMesaj
Nick
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: SAN MARINO, Imola   Mier Ian 27, 2010 11:02 pm

Penalizari pentru aceasta cursa am doar pentru GYUPA:
-- cut-uri: 53, 1039, 1080, 1602, 1647 = -15 sec penalizare
-- lovire ADITA: 68 - 75 = -7 sec penalizare
-- lovire GEO46: 121 - 124 = -3 sec penalizare
-- lovire MARIUS: 991 - 994 = -3 sec penalizare

La restul va urez felicitari pentru cursa prestata...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://campionateonline.forumhit.ro
eugen
Licean
Licean

Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: SAN MARINO, Imola   Joi Ian 28, 2010 7:50 am

Sincer nu mai inteleg nimic.
La mine, dupa cursa, aparea ca toti aveati DQ iar eu si nu nai stiu cine eram clasati la 2 ture in spatele primului clasat. Care prim clasat, nu stiu, in conditia de mai sus cand toti erau DQ, dar, ma rog.
Stegulete albastre nu au aparut toata cursa cu toate ca auzeam motoare in spate, iar de retras din fata celui din spate, ma retrageam, doar din instinct, pentru ca nici macar in oglinzi nu vedeam nimic (datorita conditiilor meteo). Sper ca nu am deranjat prea tare pe cei care ma depaseau.
Ca si la precedenta cursa, am plecat pentru ca v-am vazut plecand pe toti, beculetele mele rosii cred ca erau arse de nu s-au mai aprins. Am fost tura 1 de la inceput pana la sfarsit.
Am facut pit-stop dar m-a scos afara de tot, am reintrat si eram la grila de start.
Nicaieri nu am fost anuntat ca as fi fost descalificat sau ca am abandonat, de aceea cred ca multi m-au si vazut pe traseu.
Ce sa mai. Acum nu mai conteaza. Am reinstalat aseara, dupa cursa, din nou jocul si sper ca data viitoare sa fie mai bine. Nu stiu care ar fi cauza problemelor, cred ca in nici intr-un caz nu este vorba de Windows, pentru ca pana acum a mers bine.
Sa ne vedem cu bine la urmatoarele curse, de acum inainte nu mai zic nimic, va cred pe cuvant de onoare in ceea ce ma priveste, in cum se vede la voi situatia mea.

P.S. Am avut curse mult mai grele, m-am clasat chiar cu 4-5 ture in spatele primului clasat, am fost terfelit, aruncat, rostogolit, am gresit intrari si iesiri de la boxe de a trebuit sa reintru pentru alimentari sau penalizari de 3-4 ori pe cursa, dar niciodata nu am abandonat sau nu am fost descalificat.

Sanatate si succesuri in continuare la toti
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

Varsta : 35

MesajSubiect: Re: SAN MARINO, Imola   Joi Ian 28, 2010 9:21 am

Vad k deja ai actualizat clasamentul Nick!Eu as mai fi avut penalizare de propus pentru Marius kare nu a respectat semnificatia steagului albastru la fel k si gyupa!La Marius vezi 707 si 1518 iar la Gyupa vezi 1549!
PENTRU CEI CARE NU AU INVATAT INCA SEMNIFICATIA STEAGULUI ALBASTRU VA MAI SPUN EU ODATA:'' INSEAMNA CA CINEVA MAI RAPID CA VOI VA PRINS DIN URMA K UN TUR!''CE TREBUIE SA FACI?SIMPLU PASTREZI DIRECTIA DE MERS IN LINIE DREAPTA,REDUCI VITEZA SI IL LASI SA TE DEPASEASCA,IAR DACA TE PRINDE IN VIRAJ IEI VIRAJUL MAI LARG PENTRU AI PUTEA FACILITA TRECEREA PE INTERIOR!
Superman mai cu tupeu pe circuit!Geo46 imi place stilul tau agresiv ''keep going''!Gyupa incearca sa exersezi mai mult k ai potential!Adita de ce ai abandonat?

P.S:EUGEN MIINE SEARA DUPA ANTRENAMENTE DACA VREI O SI IMPREUNA CU NICK HAI SA VEDEM CE SE INTIMPLA DE TOT ITI APARE DQ!FAC O SESIUNE DOAR PENTRU TINE PENTRU ATI REZOLVA PROBLEMA!SI NU UITATI DE SESIUNEA DE ANTRENAMENTE LIBERE DE MIINE!

Felicitari tuturor!!!!!!
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: SAN MARINO, Imola   Joi Ian 28, 2010 10:31 am

Robert sper ca esti de acord cu penalizarile mele... sincer m-am grabit pentru ca azi nu am vrut sa mai fac nimic legat de campionat...

CU privire la cei care nu au respectat steagul albastru:
1.MARIUS:
-- sec 707: nu a dat prioritate lu Birta Adi
-- sec 1518: nu a dat prioritate lu Nick Schumix
2.GYUPA:
-- sec 1549: nu a dat prioritate lu Nick Schumix, mai mult s-a duelat cu el

Eu propun 2 penalizari:
1. Avertisment pentru ca e prima abatere
sau...
2. Penalizare 10 secunde pe timpul scos in calificarile pentru cursa din Spania, conform regulamentului.

PS: Daca e ceva in neregula cu penalizarile te rog sa imi spui si voi modifica totul pe site...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://campionateonline.forumhit.ro
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

Varsta : 35

MesajSubiect: Re: SAN MARINO, Imola   Joi Ian 28, 2010 10:51 am

Nick a scris:
Robert sper ca esti de acord cu penalizarile mele... sincer m-am grabit pentru ca azi nu am vrut sa mai fac nimic legat de campionat...

CU privire la cei care nu au respectat steagul albastru:
1.MARIUS:
-- sec 707: nu a dat prioritate lu Birta Adi
-- sec 1518: nu a dat prioritate lu Nick Schumix
2.GYUPA:
-- sec 1549: nu a dat prioritate lu Nick Schumix, mai mult s-a duelat cu el

Eu propun 2 penalizari:
1. Avertisment pentru ca e prima abatere
sau...
2. Penalizare 10 secunde pe timpul scos in calificarile pentru cursa din Spania, conform regulamentului.

PS: Daca e ceva in neregula cu penalizarile te rog sa imi spui si voi modifica totul pe site...

Nu penalizarile sunt bune!Avertisment pentru amindoi tinind cond si de conditiile meteo dar nu trebuie sa isi faca o obisnuinta din asta!Mai repet odata respectati regulamentul si semnificatiile steagului!Nick as vrea ca miine sa vedem ce ii in neregula Eugen sa nu ii mai apara DQ! cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: SAN MARINO, Imola   

Sus In jos

SAN MARINO, Imola
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: GP Romania :: GP Romania - Season 1-
Mergi direct la: