HOME WEB-SITE

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Rejucare etapa San Marino, Imola

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Nick
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mar Ian 26, 2010 10:07 pm

Mai jos scrieti fiecare daca doriti rejucarea cursei din San Marino...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://campionateonline.forumhit.ro
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 35
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mar Ian 26, 2010 10:08 pm

DA!Propun sa se rejoace dupa ultima cursa din sezon! cheers

Ultima editare efectuata de catre Robert83pit in Mar Ian 26, 2010 10:17 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
adi1618
Organizator GP2
Organizator GP2

Localizare : Targu Mures

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mar Ian 26, 2010 10:09 pm

DA, doresc rejucarea etapei. maine nu pot ca am joi examen si trebuie invatat. daca va hotarati ca maine sa fie rejucata etapa, asta e.
Sus In jos
vali
Nou Venit
Nou Venit

Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mar Ian 26, 2010 10:11 pm

categoric da motivul lam zis pe forum la "Brazilia" nu-l mai scriu odata.....daca se poate si acm nu ma dernajeaza sa rejoc
Sus In jos
Sorin
Nou Venit
Nou Venit

Varsta : 32
Localizare : Tileagd

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mar Ian 26, 2010 10:15 pm

da,,,
Sus In jos
giupa
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 40
Localizare : pitesti

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mar Ian 26, 2010 10:16 pm

da sa se rejoace motiv bubuiala Very Happy
Sus In jos
adrian2086
Nou Venit
Nou Venit

Localizare : pitesti

MesajSubiect: sall   Mar Ian 26, 2010 10:18 pm

nu deoarece sau l fiecare cursa in care nu imi comvine ceva as dori rejucarea toate cursele care se termina nu cred k trebuie rejucate si daca se va rejuca eu nu voi participa.( sper sa va ganditi la urmatoarea cursa pt mn si cursa trecuta din brazilia ar trebui rejucata dar nam comentat nimik)pa
Sus In jos
eugen
Licean
Licean

Varsta : 48

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mar Ian 26, 2010 10:22 pm

Sa zic Da
Efectiv nu am inteles nimic din aceasta cursa, incepand cu calificarile si terminand cu o alergare continua dupa, nici eu nu stiu ce, cu pit cu tot, toate facute in zadar.
Benzina se termina dar nu intelegeam de ce nu avansam de la turul 1 inainte.
Daca nu se va rejuca nu condamn pe nimeni decat vreau sa aflu si sa fiu surprins si eu configuratia clasamentului, si o a doua surprindere daca reuseste cineva sa vada reluarea.
O sa incerc si eu sa vad ce vad Laughing , ca in cursa mare lucru nu am vazut.
Sus In jos
messy10
Nou Venit
Nou Venit

Localizare : Bihor ,, Tileagd

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mar Ian 26, 2010 10:43 pm

daaa se se rejoace cursa pe san marino ptr ce? ca nu am vazut nimik si nu am putu concura imi pare rau :DDDDDDDD bafta mai departe cred ca o sa ma retrag daca de astea se intampla aci salutare bafta mai departe.....marius
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 12:20 am

SUPERMAN_S cind mai facireferire la mine ca tai virajele sa te uiti intii la tine sa vezi ce faci !Tu toata cursa ai lovit defapt ai aceeasi tactica k si MARIUS decit sa treaca mai bine il lovesc!sa nu iti iasa talentul prin piele la cit de bine mergi! Exclamation Arrow Suspect
Sus In jos
eugen
Licean
Licean

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 7:45 am

Mda, chiar eram curios sa vad cum opteaza concurentii care conteaza la primele locuri.
Este clar, credeam ca numai eu am avut probleme dar vad ca a fost problema generala. Cred ca aseara au inghetat bilibistrocii(bitii) pe teava de net din cauza gerului.
La mine, v-am mai spus, am plecat degeaba ca asa cum eram la inceput , asa a ramas pana la final, tot in tura 1 am fost, de ma gandesc ca poate ma roteam in jurul cozii, sau a eleronului spate.
Nu mai conteaza, ca se va rejuca, ca va ramane asa, ce cred eu este ca unii nu sunt de acord cu rejucarea pentru ca , vorba aia, batraneasca, "odata vede nasul aia a finei" si pe buna dreptate, altii doresc rejucarea datorita conditiilor de desfasurare si nu ma leg aici de ploaie, si acestia din urma, tot pe buna dreptate.
Deci, in concluzie, ce este de facut?
1. Daca ne luam dupa majoritate, trebuie rejucata etapa.
2. Daca rejucam etapa, creem un precedent care oricand se poate repeta, si nu numai la cursele care vor urma, ci si la cele care au fost pana acum.
Deci?
Sus In jos
Superman_S
Nou Venit
Nou Venit

Varsta : 26
Localizare : Slatina

MesajSubiect: Rejucare   Mier Ian 27, 2010 9:00 am

Daca cursa asta se rejoaca si cea care a trecut de data trecuta nu cand a fost cam acelasi lucru eu nu mai particip la niciuna ca n-are rost....si robert u uitate-te mai bn ca numai pe pietris ai mers la primele 2 curbe si nu mai zi ca intram in tn ca m-ai scos din joc pe final asa ca nu mai comenta ca o faci degeaba.
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 9:03 am

eugen a scris:
Mda, chiar eram curios sa vad cum opteaza concurentii care conteaza la primele locuri.
Este clar, credeam ca numai eu am avut probleme dar vad ca a fost problema generala. Cred ca aseara au inghetat bilibistrocii(bitii) pe teava de net din cauza gerului.
La mine, v-am mai spus, am plecat degeaba ca asa cum eram la inceput , asa a ramas pana la final, tot in tura 1 am fost, de ma gandesc ca poate ma roteam in jurul cozii, sau a eleronului spate.
Nu mai conteaza, ca se va rejuca, ca va ramane asa, ce cred eu este ca unii nu sunt de acord cu rejucarea pentru ca , vorba aia, batraneasca, "odata vede nasul aia a finei" si pe buna dreptate, altii doresc rejucarea datorita conditiilor de desfasurare si nu ma leg aici de ploaie, si acestia din urma, tot pe buna dreptate.
2. Daca rejucam etapa, creem un precedent care oricand se poate repeta, si nu numai la cursele care vor urma, ci si la cele care au fost pana acum.
Deci?

Eugen in primele 2 curse nu am punctat de loc!si nu am cerut rejucarea cursei!Pe de alta parte dak ploua inseamna k nu mai tinem cursa?Citi piloti de f1 ai vazut tu k nu participa dak este ploaie!Acum ce o sa facem de fiecare data kind ploua rejucam cursa?Ne adunam sa ne relaxam si sa ne distram nu sa ne enervam , dar se pare ca ati uitat lucrul acesta! Exclamation
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 9:08 am

Superman_S a scris:
Daca cursa asta se rejoaca si cea care a trecut de data trecuta nu cand a fost cam acelasi lucru eu nu mai particip la niciuna ca n-are rost....si robert u uitate-te mai bn ca numai pe pietris ai mers la primele 2 curbe si nu mai zi ca intram in tn ca m-ai scos din joc pe final asa ca nu mai comenta ca o faci degeaba.

Si tu ai iesit pe pietris si nu vad ce legatura are cu asta?Puteam sa trec si prin boxe ce problema ai tu ?Nu ai tu treaba!Eu te-am lovit odata si nu am vrut pentru ca frinai mai devreme ca mine si tu mai lovit si pe geo46 si nu ai vrut!Trebuie sa intelegi k pe o cursa wet ii mai greu!Cursa din brazilia nu o sa se rejoace!Nu te-a pus nimeni sa abandonezi si sa parasesti serverul! Exclamation
Sus In jos
Superman_S
Nou Venit
Nou Venit

MesajSubiect: robert   Mier Ian 27, 2010 10:04 am

e o mica mare diferenta...eu am iesit din alte conditii u ca sa ma depasesti pe mn...eu cand eram in curba u mereu o luai pe acolo si ma depaseai...si macar recunoaste ca ai intrat intentionat...macar eu recunoscut ca am lovit pe cnva dar pt ca mi-a aparut brusc in fata...m-am uitat in oglinda si l-am vazut in spate si dupa mi-a aparut chiar in fata
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 10:14 am

Superman_S a scris:
e o mica mare diferenta...eu am iesit din alte conditii u ca sa ma depasesti pe mn...eu cand eram in curba u mereu o luai pe acolo si ma depaseai...si macar recunoaste ca ai intrat intentionat...macar eu recunoscut ca am lovit pe cnva dar pt ca mi-a aparut brusc in fata...m-am uitat in oglinda si l-am vazut in spate si dupa mi-a aparut chiar in fata

Mda!Esti bun si tu!Nu prea sti sa faci diferenta!Eu zik sa te apuci de solitare! Twisted Evil
Sus In jos
Superman_S
Nou Venit
Nou Venit

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 10:19 am

nu mai zic nimic ca nu vreau sa ma enervez cu toti ...... reluarea o sa arate totul si atat...numai am nimic de zis
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 10:30 am

Superman_S a scris:
nu mai zic nimic ca nu vreau sa ma enervez cu toti ...... reluarea o sa arate totul si atat...numai am nimic de zis

Tie iti frineaza calculatorul cumva?
Sus In jos
vali
Nou Venit
Nou Venit

Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 10:35 am

ma fratilor nu va mai certati degeaba....si in primu rand nu vrem sa se rejoace etapa din cauza ploii.....NICI GAND....ci din cauza ca vreo 3-4 dintre noi nu am putut participa la cursa.....ASTA e problema.......daca tu sau altu a reusit sa fie pe primele locuri te asigur ca ati fost acolo deoarece cativa dintre noi nu am putut concura....daia. asa ca nu va mai entuziasmati atat ca nu aveti dreptate.
SI CHIAR PROPUN CA REJUCAREA SA SE DISPUTE PE PLOAIE !!
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 11:00 am

vali a scris:
ma fratilor nu va mai certati degeaba....si in primu rand nu vrem sa se rejoace etapa din cauza ploii.....NICI GAND....ci din cauza ca vreo 3-4 dintre noi nu am putut participa la cursa.....ASTA e problema.......daca tu sau altu a reusit sa fie pe primele locuri te asigur ca ati fost acolo deoarece cativa dintre noi nu am putut concura....daia. asa ca nu va mai entuziasmati atat ca nu aveti dreptate.
SI CHIAR PROPUN CA REJUCAREA SA SE DISPUTE PE PLOAIE !!

Astazi o sa aflati ce decizie s-a luat!
Sus In jos
eugen
Licean
Licean

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 11:02 am

Robert83pit a scris:
Eugen in primele 2 curse nu am punctat de loc!si nu am cerut rejucarea cursei!Pe de alta parte dak ploua inseamna k nu mai tinem cursa?Citi piloti de f1 ai vazut tu k nu participa dak este ploaie!Acum ce o sa facem de fiecare data kind ploua rejucam cursa?Ne adunam sa ne relaxam si sa ne distram nu sa ne enervam , dar se pare ca ati uitat lucrul acesta! Exclamation

Nimic mai neadevarat si sti de ce. Nu cred ca cineva s-a legat de faptul ca a fost cursa pe ploaie, cu atat mai putin eu in postul la care faci referire:
eugen a scris:
... altii doresc rejucarea datorita conditiilor de desfasurare si nu ma leg aici de ploaie...
Eu nu cred ca Sorin sau Adi Birta ar fi avut probleme din cauza desfasurarii cursei pe ploaie. Poate eu as fi avut ceva probleme dar nu este si cazul lor.

In al 2-lea rand, cred ca nu m-am exprimat cu vehementa pro sau contra rejucarii. Ba, dincontra, am expus, conform parerii mele de novice, cam ce riscuri implica rejucarea, punand intr-un final intrebarea, ce este de facut:

eugen a scris:
Deci?
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 11:25 am

Am citit totul pana acuma... azi voi da verdictul final si voi spune motivul...

Ultima editare efectuata de catre Nick in Mier Ian 27, 2010 12:17 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
eugen
Licean
Licean

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 12:10 pm

Cred ca dupa atatea discutii si eu m-am hotarat.
Decat sa-mi canalizez atentia si energia in aceasta discutie interminabila pentru o cursa a unui campionat care abia este la inceput, mai bine zic sa nu se mai redispute nimic si ma gandesc la cursele care vor urma.
Bine, eu acum vorbesc in numele meu propriu si personal, din punctul de vedere al celui care, incepator fiind, nu ma gandesc la intors clasamente, al celui care consider acest mod de intalnire ca unul de bun augur dupa o zi de stres cotidian.
Fiind un inceput de campionat si, personal al initierii mele in acest gen de "sport online", gandesc, ca poate ar fi mai bine sa ma cam abtin de la comentarii si sa astept sa vad care este optiunea celor mai in masura sa o faca, al celora care au "state mai vechi" si o experienta mai vasta in acest gen de competitii, iar mie sa-mi ramana numai de invatat si de acceptat decizii.
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 12:26 pm

M-am hotarat in privita rejucarii cursei... Am hotarat asa...

Sa se rejoace cursa in seara asta... dar vom face asa...

-- Cei care au castigat puncte in cursa de aseara vor primii din oficiu jumate din punctajul obtinut, dupa cum urmeaza:
1. Nick Schumix - 5p
2. Viola - 4p
3. Adita - 3p
4. Geo46 - 2.5p
5. Robert - 2p
6. Superman - 1.5p
7. Eugen - 1p
ATENTIE: Punctele acestea se vor aduna cu cele care vor fi obtinute in seara asta....

-- Cursa din seara asta se va desfasura incepand cu ora 21:00, serverul va fi creat la ora 20:45 - 20:50
-- Grila de start va ramane aceeasi
-- Vremea va fi, de asemenea, aceeasi: PLOAIE

Am hotarat asa, pt ca m-am uitat pe reluare si 5 concurenti din 12 aveau probleme de LAG, acestia sunt: Adi Birta, Sorin, Marius, Eugen si Vali.

Sper sa fie toata lumea multumita !!! jocolor
Sus In jos
Sorin
Nou Venit
Nou Venit

Varsta : 32
Localizare : Tileagd

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   Mier Ian 27, 2010 12:46 pm

Robert83pit a scris:
eugen a scris:
Deci?

nu rejucam pentru ca a plouat .................rejucam pentru ca cativa din noi am facut degeaba calificari si antrenamente pentru ca la cursa sa nu putem juca.............si na fost problema la 1 a fost la 4 sau 5........
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Rejucare etapa San Marino, Imola   

Sus In jos

Rejucare etapa San Marino, Imola
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse, discutii generale-
Mergi direct la: