HOME WEB-SITE

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

MALAYSIA, Sepang

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nick
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: MALAYSIA, Sepang   Sam Ian 16, 2010 11:47 pm

Mda... abia acum am citit si eu ce ati scris Very Happy am avut o Sambata plina Very Happy

1. Cu privire la LAG: din propria experienta, faza cu setarile de display se fac in functie de performanta pc-ului pe care il ai si dupa cum a spus Eugen, inainte de a intra pe un server este indicat a se da un restart la pc, precum si inchiderea tuturor programelor care au conexiune la internet.
2. Cu privire la desfasurarea ANTRENAMENTELOR si CURSELOR: Eugen eu te inteleg ca iti place sa joci mult, sa te antrenezi cat mai mult si sa ne cunoastem mai mult sau sa invatam sa conducem un bolid cat mai bine, dar din pacate nu cred ca e posibil a se disputa sesiuni de practice in zilele pe care le-ai propus. Eu m-am gandit in felul urmator: VINEREA de la ora 21:00 sa facem un practice sau doua, iar MARTEA de la ora 20:30, calificari si race. Nu putem facem intr-o zi calificari si in alta race, din cauza ca poate un concurent vine la calificari si nu poate veni la race sau invers nu vine la calificari dar vine la race si e cam nasoala treaba, asa ne strangem toti la ora 20:30, pe la ora 20:45 - 21:00 dupa ce ne-am strans toti sa dam drumul la calificari si imediat dupa calificari sa facem cursa. Iar de faza cu antrenamente in alte zile, puteti face voi in privat, singuri cu pc-ul, mie sincer imi place mai mult sa concurez cu pc-ul la level veteran, asa te duelezi cu mai multi (22) si ai concurenta mult mai mare decat cu noi. Very Happy
3. Vreau sa va multumesc tuturor din nou ca sunteti oameni seriosi si vreti sa puneti bazele unei organizari frumoase si puternice a campionatului. Va sunt foarte recunoscator si imi pare bine ca v-am cunoscut.

Week-end fain tuturor cheers
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://campionateonline.forumhit.ro
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 35
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: MALAYSIA, Sepang   Dum Ian 17, 2010 12:31 am

Nick a scris:
Mda... abia acum am citit si eu ce ati scris Very Happy am avut o Sambata plina Very Happy

1. Cu privire la LAG: din propria experienta, faza cu setarile de display se fac in functie de performanta pc-ului pe care il ai si dupa cum a spus Eugen, inainte de a intra pe un server este indicat a se da un restart la pc, precum si inchiderea tuturor programelor care au conexiune la internet.
2. Cu privire la desfasurarea ANTRENAMENTELOR si CURSELOR: Eugen eu te inteleg ca iti place sa joci mult, sa te antrenezi cat mai mult si sa ne cunoastem mai mult sau sa invatam sa conducem un bolid cat mai bine, dar din pacate nu cred ca e posibil a se disputa sesiuni de practice in zilele pe care le-ai propus. Eu m-am gandit in felul urmator: VINEREA de la ora 21:00 sa facem un practice sau doua, iar MARTEA de la ora 20:30, calificari si race. Nu putem facem intr-o zi calificari si in alta race, din cauza ca poate un concurent vine la calificari si nu poate veni la race sau invers nu vine la calificari dar vine la race si e cam nasoala treaba, asa ne strangem toti la ora 20:30, pe la ora 20:45 - 21:00 dupa ce ne-am strans toti sa dam drumul la calificari si imediat dupa calificari sa facem cursa. Iar de faza cu antrenamente in alte zile, puteti face voi in privat, singuri cu pc-ul, mie sincer imi place mai mult sa concurez cu pc-ul la level veteran, asa te duelezi cu mai multi (22) si ai concurenta mult mai mare decat cu noi. Very Happy
3. Vreau sa va multumesc tuturor din nou ca sunteti oameni seriosi si vreti sa puneti bazele unei organizari frumoase si puternice a campionatului. Va sunt foarte recunoscator si imi pare bine ca v-am cunoscut.

Week-end fain tuturor cheers
Sunt de acord k Nick!Eu de altfel am postat pe forum si am cerut un feedback de la fiecare player daka va ajuta sau nu acea sesiuna de practice!De ce am ales ora 21:00?Foarte simplu pentru k am vrut sa participe si Vali el fiind cel mai mic dintre noi si are scoala pina la ora 20 si un pic!Nick nu te lasam!Week-end placut in continuare! bounce
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
eugen
Licean
Licean

Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: MALAYSIA, Sepang   Dum Ian 17, 2010 10:19 am

Domnilor eu doar am propus ceva. Intr-adevar este greu sa faci ceea ce am propus, dar fara propuneri nu ai cum sa ajungi la un "comun-acord" pentru a merge treaba.
Nu sunt eu cel mai in masura de a face propunerile cele mai bune, pentru ca experienta mea in acest domeniu nu este una vasta sa ma recomande a face acest lucru.
Era pur si simplu un inceput de a gasi cele mai optime si unanim acceptate solutii de a face treaba sa mearga, si o provocare pentru toti cei inscrisi de a-si posta aici opiniile.

Cu stima
Eugen
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: MALAYSIA, Sepang   

Sus In jos

MALAYSIA, Sepang
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: GP Romania :: GP Romania - Season 1-