HOME WEB-SITE

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Discutii si sugestii despre Mini-Campionat

In jos 
AutorMesaj
Nick
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Mar Mar 23, 2010 2:37 pm

Aici puteti purta orice discutii despre mini-campionat
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://campionateonline.forumhit.ro
eugen
Licean
Licean

Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Mier Mar 24, 2010 1:26 pm

De ce nu se creaza directorul cu numele meu, in Save?
Am incercat sa-l sterg pe cel pre-instalat, dar nu mai pot intra de loc in joc.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
vali
Nou Venit
Nou Venit

Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Mier Mar 24, 2010 9:46 pm

sterge tot ce tine de f1 99-02 iar apoi pus si simplu intra in joc in f1 2009 pt ca nu cere instalare
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Mier Mar 24, 2010 11:10 pm

vali a scris:
sterge tot ce tine de f1 99-02 iar apoi pus si simplu intra in joc in f1 2009 pt ca nu cere instalare

vali ?... vreau sa stiu... tu vii in sezonul urmator ? esti pe lista, dar nu am confirmarea ta ca vrei sa continui... fii atent... cursele vor fi miercurea de la ora 20:30... pt gp 2 romania asa va fi daca vei cadea acolo, iar pt gp romania va fi martea de la ora 20:00
Sus In jos
vali
Nou Venit
Nou Venit

Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Mier Mar 24, 2010 11:16 pm

o sa fiu
Sus In jos
eugen
Licean
Licean

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Joi Mar 25, 2010 7:17 am

vali a scris:

Vali, cu tot respectul, multumesc pentru raspuns, dar aspectul acesta l-am luat in calcul, insa, dupa cum stiu si unii din concurentii de aici, acest lucru nu se poate, deoarece mai particip si la alt campionat cu F1 99-02.
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

Varsta : 35

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Joi Mar 25, 2010 9:58 am

eugen a scris:
vali a scris:

Vali, cu tot respectul, multumesc pentru raspuns, dar aspectul acesta l-am luat in calcul, insa, dupa cum stiu si unii din concurentii de aici, acest lucru nu se poate, deoarece mai particip si la alt campionat cu F1 99-02.

Pai faci 2 foldere diferie si gata. cheers
Sus In jos
Superman_S
Nou Venit
Nou Venit

Varsta : 26
Localizare : Slatina

MesajSubiect: Sal   Dum Mar 28, 2010 11:14 am

Salut la toata lumea si bafta in noul sezon...app...e f buna masina de la torro rosso ...mai ales pe circuitul meu preferat de la monaco
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Mier Mar 31, 2010 12:16 pm

Domnu Eugen? Ce s-a intamplat de nu ati venit aseara? Diseara (Miercuri) puteti sa veniti? Serverul va fi creat la ora 19:40, iar calificarile pe Monaco incep la ora 20:00. Astept un rapuns!
Sus In jos
eugen
Licean
Licean

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Mier Mar 31, 2010 12:30 pm

Imi pare nespus da rau, dar din cauza unor probleme tehnice ale Romtelecom, de fapt nici ale lor nu sut problemele, un bezmetic cu o hardughie de macara a rupt firele pe strada, deci , in concluzie am ramas fara net, fara telefon si cine stie cand or sa-si revina, ca se misca in reluare astia. Le este gandul la sarbatori, la betii , la altele.
Deci, concluzia este ca nu stiu cand o sa revin pe trasee, cel mai probabil dupa sarbatori. Oricum GP2 al meu este.
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul.

Bafta tuturor in continuare
Stima si respect
Eugen
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Mier Mar 31, 2010 12:37 pm

OK, Eugen... Imi pare rau si mie ca nu vii la aceste curse... Sper sa se rezolve pana Duminica la cursa din Malaysia, sa comentam cursa impreuna Very Happy
Sus In jos
Superman_S
Nou Venit
Nou Venit

Varsta : 26
Localizare : Slatina

MesajSubiect: eu   Mier Mar 31, 2010 5:14 pm

crek ies pe ultimul loc la marea britanie...mi se pare super naspa circuitul si scot f mult pe el...nui reusesc sub 1:28 sa scot
Sus In jos
giupa
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 39
Localizare : pitesti

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Mier Mar 31, 2010 8:27 pm

nick nu stiu ce sa mai zic cu benzina puii mei pe monaco am mers cu rezervorul ful si am pierdut timp si pe M.B dupa ce am isit din joc a revenit la normal si apropo de M.B au fost 9 tururi nu 8 am renuntat lipsa benzina Smile
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   Joi Apr 01, 2010 12:31 am

giupa a scris:
nick nu stiu ce sa mai zic cu benzina puii mei pe monaco am mers cu rezervorul ful si am pierdut timp si pe M.B dupa ce am isit din joc a revenit la normal si apropo de M.B au fost 9 tururi nu 8 am renuntat lipsa benzina Smile

trebuia sa observati si voi ca sunt 9 tururi... chiar si eu am fost mirat cand am vazut 9 tururi, pt ca am facut practice si erau 8 tururi... imi cer scuze ca te-am dus pe tine, miky si geo in eroare Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Discutii si sugestii despre Mini-Campionat   

Sus In jos

Discutii si sugestii despre Mini-Campionat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: GP Romania :: Mini-Campionat pentru sezonul 2-
Mergi direct la: