HOME WEB-SITE

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

MONACO, Monte Carlo

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 35
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: MONACO, Monte Carlo   Mier Feb 10, 2010 1:50 pm

Pai la tine Sorin este in spatele meu!Eu in cursa iti spun k l-am vazut sarind peste parapet!Adi dc nu a putut sa vada reluarea Nick?El nu a avut lag? Exclamation
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Nick
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: MONACO, Monte Carlo   Mier Feb 10, 2010 1:56 pm

Robert83pit a scris:
Pai la tine Sorin este in spatele meu!Eu in cursa iti spun k l-am vazut sarind peste parapet!Adi dc nu a putut sa vada reluarea Nick?El nu a avut lag? Exclamation

A putut vede momentul accidentului dintre tine si Sorin... uitate mai sus sa vezi ca e de acord cu asa ceva.... Tu vad ca tii mortis pt aceasta faza si iti pui ambitia cu mine... ai ceva cu mine? Spune-mi aici sau sunama...

Ultima editare efectuata de catre Nick in Mier Feb 10, 2010 1:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://campionateonline.forumhit.ro
adrian2086
Nou Venit
Nou Venit

Localizare : pitesti

MesajSubiect: sall   Mier Feb 10, 2010 1:56 pm

eu nu sunt de acord cu avertismentul primit pentru steagul albastru nu sa vazut si de cateva ori mia aparut si am incetinit dar nu era nimeni nu pot sa merg mereu incet ,a fost lag foarte mare
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

MesajSubiect: Re: MONACO, Monte Carlo   Mier Feb 10, 2010 2:02 pm

Nick a scris:
Robert83pit a scris:

A putut vede momentul accidentului dintre tine si Sorin... uitate mai sus sa vezi ca e de acord cu asa ceva.... Tu vad ca tii mortis pt aceasta faza si iti pui ambitia cu mine... ai ceva cu mine? Spune-mi aici sau sunama...

lol nick!Nu tin mortis pe faza da tu nu intelegi un lucru k poate si sorin a avut aceeasi chestie k si mine!Si k sa numai zici k am ceva k tine ii ultima mea postare pe forum!Monaco a fost ultima cursa la care am participat si poti sa imi stergi kontul sa nu te incurce! Exclamation
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: MONACO, Monte Carlo   Mier Feb 10, 2010 2:06 pm

Robert83pit a scris:
Nick a scris:
Robert83pit a scris:

lol nick!Nu tin mortis pe faza da tu nu intelegi un lucru k poate si sorin a avut aceeasi chestie k si mine!Si k sa numai zici k am ceva k tine ii ultima mea postare pe forum!Monaco a fost ultima cursa la care am participat si poti sa imi stergi kontul sa nu te incurce! Exclamation

Deci e valabil pentru toata lumea... ce am vazut pe reluare aia am aplicat... cine doreste sa ii filmez momentul pentru care l-am penalizat... sa imi zica acuma... si voi pune filmul pe forum...

Iar tu Robert... ai degeaba 27 de ani...
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

MesajSubiect: Re: MONACO, Monte Carlo   Mier Feb 10, 2010 2:09 pm

bine kum spui tu!eu zik sa te gindesti de doua ori inainte sa faci asemenea afirmati!ia k pe un sfat! Exclamation
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: MONACO, Monte Carlo   Mier Feb 10, 2010 5:00 pm

adrian2086 a scris:
eu nu sunt de acord cu avertismentul primit pentru steagul albastru nu sa vazut si de cateva ori mia aparut si am incetinit dar nu era nimeni nu pot sa merg mereu incet ,a fost lag foarte mare

adrian... cand apare steagul albastru mai foloseste si tu tasta B sa vezi cine e in spatele tau... sau vorba lu eugen... se aude motorul masinii adversarului daca e in spatele tau....
Sus In jos
adrian2086
Nou Venit
Nou Venit

Localizare : pitesti

MesajSubiect: .   Mier Feb 10, 2010 6:14 pm

Mad nu mai zic nimik dar raman la parerea mea Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat