HOME WEB-SITE

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

SPANIA, Catalunya

In jos 
AutorMesaj
Nick
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: SPANIA, Catalunya   Sam Ian 30, 2010 1:51 pm

Cat de mult conteaza aceste antrenamente... m-au ajutat foarte mult sa scot un timp cat de cat bun (1:19:108) Very Happy sa nu mai zic de Birta Adi care a scos 1:17:546 silent
Voua cum vi s-au parut antrenamentele ? Utile ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://campionateonline.forumhit.ro
adi1618
Organizator GP2
Organizator GP2

Data de inscriere : 10/01/2010
Localizare : Targu Mures

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Sam Ian 30, 2010 3:56 pm

Sunt foarte utile antrenamentele. Nu am incercat doar sa stabilesc cel mai rapid tur. E irelevant cel mai rapid tur in antrenamentele libere. Am incercat mai mult sa stabilesc un ritm destul de bun pentru cursa in sine. Din fericire am gasit un setup bun si pentru calificari, dar si pentru cursa. Acum nu mai ramane decat sa vad ce voi face marti.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Sam Ian 30, 2010 4:01 pm

Pe langa faptul ca am scos un timp cat de cat bun, aceste antrenamente m-au ajutat mult sa cunoscut cat mai bine cursa. Mie mi se par utile aceste antrenamente, dar sa vedem cum va fi cand vom avea 2 curse pe saptamana, pt ca o sa pierdem mult timp cu acest joc Very Happy --- Duminica, Martea, Miercurea si Vinerea
Sus In jos
adi1618
Organizator GP2
Organizator GP2

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Sam Ian 30, 2010 4:03 pm

O sa vedem cum va fi. Ne jucam ca copii mici, toata ziua pe calculator si cu masinutele:))

L.E Si pentru a ajunge la timpi cat mai buni, trebuie exersat cat mai mult. asa ca aceste antrenamente libere sunt foarte bune pentru a reusi acest lucru.
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

Varsta : 35
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Sam Ian 30, 2010 5:30 pm

Pe linga faptul ca exersem putem vedea si ce probleme au ceilalti jucatori gen Eugen si ii putem ajuta!Mie imi place ca sa inchegat bine si nu s-a ajuns k dinkolo!La mai multe sezoane! cheers
Sus In jos
vali
Nou Venit
Nou Venit

Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Sam Ian 30, 2010 8:10 pm

sunt f utile pt ca e singura data cand concurez pt circuitul respectiv ca in rest nam timp....
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Dum Ian 31, 2010 5:03 pm

Mai jos am scris lista cu ce pilot trebuie sa intre fiecare concurent, atunci cand trebuie sa intre pe server:

1. NICK SCHUMIX -- M.Schumcher - Ferrari
2. SORIN -- R.Barichello - Ferrari
3. BIRTA ADI -- D.Coulthard - McLaren Mercedes
4. MARIUS -- K.Raikonnen - McLaren Mercedes
5. ROBERT -- R.Schumacher - Williams BMW
6. GYUPA -- J.P.Montoya - Williams BMW
7. ADITA -- N.Heidfeld - Sauber
8. SUPERMAN_S -- F.Massa - Sauber
9. VALI -- G.Fisichella - Jordan
10. EUGEN -- T.Sato - Jordan
11. VIOLA -- J.Trulli - Renault
12. IONIK15 -- J.Button - Renult
13. GEO46 -- M.Salo - Toyota
14. TRACTO -- A.McNish - Toyota
15. SIKA -- P. de la Rosa - Jaguar
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Mar Feb 02, 2010 10:01 pm

De azi inainte numai particip decit cu serverul! Iar pentru cei noi si Vali invatati sa jucati un pik f1 si veniti sa jucati!Exclamation
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Mar Feb 02, 2010 10:37 pm

Robert83pit a scris:
De azi inainte numai particip decit cu serverul! Iar pentru cei noi si Vali invatati sa jucati un pik f1 si veniti sa jucati!Exclamation

Rolling Eyes pale No Crying or Very sad Embarassed Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sus In jos
Nick
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Mar Feb 02, 2010 11:10 pm

PENALIZARI SPANIA:

VIOLA: calcare linie alba de demarcatie cand a iesit de la boxe (secv: 908) -- penalizare 5 secunde
EUGEN: calcare linie alba de demarcatie cand a iesit de la boxe (secv: 921, 1125) -- penalizare 10 secunde
GYUPA:
-- lovire VIOLA la prima curba (secv: 52) -- penalizare 15 secunde
-- lovire VALI in turul 1 (secv: 108) -- penalizare 15 secunde
-- lovire ADITA (secv: 1119) -- in acest caz GYUPA l-a folosit pe ADITA pe post de frana -- penalizare 4 secunde
SIKA: lovire ROBERT si mai ales nerespectare steag albastru (secv 1063) -- penalizare 10 sec pe timpul de calificari scos pe Austria
Sus In jos
adi1618
Organizator GP2
Organizator GP2

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Mar Feb 02, 2010 11:52 pm

Gyupa:
- lovire Viola primul viraj (sec 52)
- lovire Adita (chiar daca era intarziat) (sec 801)
- calcat linia alba de la pit (sec 1301)
Viola:
- linia alba de la boxe (sec 908)
- lovire Adita(intarziat) (sec 801)
Geo:
- lovire Gyupa (sec 52)
Eugen:
- de doua ori a calcat linia alba de la boxe (sec 920 si 1125)

Inca ceva, aveti mare grija la steagul albastru. nu de putine ori am patit ca l-am ajuns cu un tur din urma, si cel din fata sa nu se dea la o parte.
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Mar Feb 02, 2010 11:56 pm

Eu nu am ce penalizari sa dau!Nu stiu daca o sa tin serverul miine seara!Imi pare rau k i-am stricat seara lui Nick dar prefer sa numai joc ceva la care sa ma enervez!Am lucruri mai importanta cu care sa ma enervez decit pe niste copiii care sunt total afoni!O seara placuta in continuare! Mad Exclamation
Sus In jos
vali
Nou Venit
Nou Venit

Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Mier Feb 03, 2010 2:09 am

cu robert a fost rau recunosc.
eu unu eram foarte nervos pt ca a inceput cursa f tarziu si mia incurcat toate planurile , de accea am si abandonat .
au fost cateva curbe in care si eu si robert am iesit in decor, apoi am avut viteza prea mare am taiat primele 2 curbe si lam lovit din plin pe robert, imi cer scuze pt asta. dupa a fost o cacialma pt nici eu nici eu nu mai aveam chef sa vazut in urm curbe.
cat despre un jaguar , in cele 20 sec pana sa inceapa cursa el se plimba printre noi .
robert nu vreau sa pleci dp server din cauza mea. daca nu vrei sa ramai din cauza mea voi pleca eu . esti admin esti mai imp ca mine.

ink odata scz pt seara aceasta.

insa as vrea si eu o cursa in care sa se respecte nenorocitu ala de program. atatea confirmari , atatea asteptari dupa birta si eugen....a inceput cursa aproape de 21:30 cand trebiua sa se termine
Sus In jos
Robert83pit
Ziarist
Ziarist

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   Mier Feb 03, 2010 9:30 am

vali a scris:
cu robert a fost rau recunosc.
eu unu eram foarte nervos pt ca a inceput cursa f tarziu si mia incurcat toate planurile , de accea am si abandonat .
au fost cateva curbe in care si eu si robert am iesit in decor, apoi am avut viteza prea mare am taiat primele 2 curbe si lam lovit din plin pe robert, imi cer scuze pt asta. dupa a fost o cacialma pt nici eu nici eu nu mai aveam chef sa vazut in urm curbe.
cat despre un jaguar , in cele 20 sec pana sa inceapa cursa el se plimba printre noi .
robert nu vreau sa pleci dp server din cauza mea. daca nu vrei sa ramai din cauza mea voi pleca eu . esti admin esti mai imp ca mine.

ink odata scz pt seara aceasta.

insa as vrea si eu o cursa in care sa se respecte nenorocitu ala de program. atatea confirmari , atatea asteptari dupa birta si eugen....a inceput cursa aproape de 21:30 cand trebiua sa se termine

Vali nu plec de pe server din cauza ta!Cursa a fost tirziu pentru ca lui eugen nu i se cronometrau tururile,iar sika a intirzia si el!Dak tu ai probleme eu sau gyupa sau eugen care avem si copiii mici ce sa zicem?Nu se pune problema de a pleca de pe server si k atit mai putin din cauza ta!Trebuie sa intelegi k nu toti au Rds sau dispun de o conexiune buna la internet si mai gindestete kum ar fi sa joci k jucatori kare nu li se vad masinile?Ai sti ca sunt in fata te si ii poti depasi sau dak te prinde cu un tur si vezi steagul albastru te uiti in oglinzi si nu vezi nimik zici k a luat-o jocul razna!

O zi placuta tuturor! Exclamation
Sus In jos
adrian2086
Nou Venit
Nou Venit

Localizare : pitesti

MesajSubiect: salut   Mier Feb 03, 2010 4:44 pm

sper ca la urmatoarele curse sa nu mai fie asa multe lovituri ,eu incer pe cat posibil sa nu lovesc pe nimeni dar ce si celor care sunt cu un tur inainte sa ocoleasa nu sa loveasca direct eu cred k am incetinit la cei care erau in fata mea cu un tur (mai bine te scot in decor poate le greu de ocolit)sa auzim de bine la urmatoarele curse si fara nervi sper eu
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: SPANIA, Catalunya   

Sus In jos

SPANIA, Catalunya
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: GP Romania :: GP Romania - Season 1-
Mergi direct la: